Kodavimas nuo alkoholio – ką reikia žinoti

Alkoholikai, kaip ir narkomanai, niekada nėra buvę! Tai reikėtų atsiminti kiekvienam, kuris ketina užkoduoti ar užkoduoti savo artimuosius.

Visų pirma, jūs turite suprasti, kad, pirma, kodavimas, kaip procedūra, turėtų būti atliekamas tinkamose medicinos įstaigose. Jie būtinai turi būti patvirtinti alkoholizmo kodavimo kryptimi ir turėti tokių procedūrų atlikimo patirties.

Antra, kodavimas gali būti medicininis ir psichologinis. Tai yra du skirtingi metodai, kurie vienas kito neatmeta. Bet pasirinkti, kuris metodas geriau užfiksuoti alkoholizmą, geriau specializuotos klinikos gydančiam gydytojui, o ne jums, giminaičiui ar pacientui.

Trečia, alkoholizmo kodavimas turėtų būti atliekamas tik remisijos metu. Likus kelioms dienoms iki procedūros pacientas turi nustoti vartoti alkoholį.

Ketvirta, kodavimas nepadeda visiems ir ne visais atvejais. Bet kas padeda ir kaip elgtis – suprasime.

Pasiruošimas kodavimo nuo alkoholizmo

Pasiruošimas kodavimo nuo alkoholizmo

Pirmiausia, mes išvalyti organizmą. Prieš užkoduojant, šiuo atveju tai nėra svarbu nei mediciniškai, nei psichologiškai, nei mišriai, turite pašalinti nuodų likučius. Jei prieš tai pacientas buvo išgertas, patyrė abstinencijos simptomus, tada jį reikia pašalinti iš šios būklės, atstatyti visų organų darbą ir tik tada atlikti procedūrą.

Medicinos įstaigose pacientas pašalinamas iš apnašų, naudojant vaistus, kurie skiriami lašinant (kitaip tariant, jie įdeda lašintuvus).

Po to pacientui pasakojama apie tai, kaip vyks kodavimo tvarka nuo alkoholizmo ir kokios pasekmės jo laukia. Jei gaunamas principinis paciento sutikimas, kitas žingsnis yra atlikti išsamų kūno tyrimą. Šiame etape nustatomos kontraindikacijos, pagal kurias neįmanoma atlikti kodavimo medicininiais preparatais.

Kontraindikacijų sąrašas yra gana platus:

  • IHD – koronarinė širdies liga ir širdies ir kraujagyslių nepakankamumas;
  • konvulsiniai simptomai;
  • sutrikusi sąmonė;
  • cirozė ar hepatitas;
  • inkstų nepakankamumas;
  • hipertenzinė krizė;
  • nėštumas ir žindymas (maitinimas).

Norint nustatyti šias kontraindikacijas, pacientui atliekamas įprastas tyrimas. Šiuo laikotarpiu alkoholis yra draudžiamas, todėl pageidautina, kad pacientas būtų ligoninėje. Tai būtina norint išvengti pagundos gerti alkoholinį gėrimą, kuris neatmetamas įprastomis namų sąlygomis.

Medikamentinis kodavimas „torpeda“ – kaip tai veikia

Medikamentinis kodavimas torpeda

Alkoholis yra galingas įrankis, kuris išskiria lengva energiją, sukelia slopinimą, nervų sistemos atpalaidavimą, taip pat blokuoja endorfinų sekreciją. Tiesą sakant, jis jį pakeičia. Pirmieji taurė ir taurė šventiems yra geriami tik tam, kad pajustumėte paprastą ir lengvai prieinamą euforijos jausmą

Įsiskverbęs į smegenis, etanolis sukuria savo cheminius ryšius, kuriuos sunku sulaužyti. Šios jungtys sudaro didelę priklausomybę nuo alkoholio.

Medikamentinis gydymas nukreiptas į tai, kad alkoholio vartojimo metu buvo baimė ir skausmas, o ne euforija.

Kodavimo metodai alkoholizmui 80-ųjų viduryje buvo pasiūlyti akademiko Dovzhenko. Jie virto įvairiais barbariškais būdais, įskaitant gydymą srovės išleidimu ir tt. Viskas atėjo iki skausmo ir mirties baimės. Šiandien nedaug žmonių naudojasi šiais metodais, o užsienyje jie laikomi barbariškais, sadistiškais. Tačiau vaistų terapija vis dar naudojama. Taikomas šis kodavimas:

  • Naltreksonas.
  • Disulfiramas.

Abu vaistai yra implantai, kurie įdedami po oda. Atsižvelgiant į vartojamą vaistą, pacientui vartojant alkoholį, padidėja kraujospūdis, padidėja širdies susitraukimų dažnis, atsiranda skausmo ir mirties baimė. Abu vaistai yra toksiški, nusėda kepenyse ir lipiduose (poodiniuose riebaluose), gali sukelti virškinimo trakto pasekmes.

Štai kodėl tik pats pacientas gali duoti sutikimą dėl rišiklio, suprasdamas visas šių vaistų vartojimo pasekmes.

Tačiau rišiklis ir kiti medicininiai kodavimo metodai galioja tik ribotą laiką. Jie atliekami priklausomai nuo vaisto dozės 3 ar 6 mėnesius. Kas nutiks toliau ir ar galima sakyti, kad pacientas buvo išgydytas? Deja, taip nėra. Kai tik alkoholikas supras, kad jam negresia pavojus, jis girtųsi jau pirmąją dieną. Todėl pasakyti, kad rišiklis yra ideali priemonė kovoti su priklausomybe nuo alkoholio, neįmanoma.

Parašykite komentarą