Ką turi žinoti kiekviena moteris

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie moteris. Moterų gyvenimas ir padėtis visuomenėje šiandien stipriai pasikeitė,  iš jų vis daugiau reikalaujama, todėl darosi vis sunkiau būti tiesiog gležna būtybe, kurios paskirtis užauginti vaikus ir rūpintis namų jaukumu.
Šiandien moteris rūpinasi savo išvaizda, dirba intelektualų darbą, išsilavinusi, veikli, o be to dar ir namų židinio puoselėtoja. Štai kiek daug pareigų! Ar ne keista, kad jautri moters siela turi ištverti visus šiuos išbandymus. Kaip nepasimesti ir eiti savo keliu, jaustis harmoningai, kaip išauginti padorius vaikus ir pačiai pasimėgauti gyvenimu…

Būk laiminga

MOTERŲ DŽIAUGSMAS

Ką turi žinoti kiekviena moteris norėdama būti laiminga, šiame amžiuje?

Pirmiausia kiekviena moteris turėtų suprasti, kad niekas kitas joms nesukurs laimės, tą padaryti gali tik jos pačios. Kad ir kokios veiklos besiimtumėte, kad ir kokioje situacijoje atsidurtumėte, žinokite, kad niekada nereikia kaltinti aplinkinių dėl savo nesėkmių. Kad ir kokių tikslų turėsite – viską galite turėti ir pasiekti, nes viskas ko reikia sėkmei ir laimei glūdi jumyse. Ne išoriniai dalykai sukuria laimę, o vidinis nusiteikimas. Net jei būtumėte pačiame nuostabiausiame žemės kampelyje, niekas nepadarys jūsų laiminga jeigu jūsų mintys ir vidinė savijauta bus subjurusi. Taigi, viskas kas vyksta yra neutralu, yra tik jūsų blogas arba geras vertinimas.

Dažnai moteris prisiriša prie savo namų, aplinkybių kuriose gyvena, jaukumo zonos. Nederėtų taip elgtis, moterys turėtų nevengti permainų, nes jos vis tiek neišvengiamos. Dažniausiai stengiamės išlaikyti situaciją tokią kokia ji buvo prieš įvykstant pokyčiams, vertėtų suprasti ir susitaikyti, kad viskas kinta, todėl priešintis permainoms beprasmiška. Todėl nereikia bijoti išmokti ką nors naujo, nepraleisti progos pasitobulinti. Nereikėtų stengtis absoliučiai viską numatyti ir suplanuoti, nes priešingu atveju tenka visada nusivilti. Žinoma, kiekviena moteris turi turėti planų, bet reikia mokytis ir lankstumo. Dažnai moterys besistengdamos būti idealios mamos ir namų šeimininkės praleidžia daug puikių progų savo gyvenime. Rizikos niekada neišvengsite, bet surizikavus visada atrandamos naujos dar geresnės galimybės.

Kad ir kiek nesėkmių moteris patiria savo gyvenime reikėtų neužmiršti, kad jos visos ko nors išmoko. Neverta kaltinti kitų žmonių ir aplinkos, kad viskas kas blogiausia nutinka jums – tai jūsų gyvenimo pamokos. Skausmas daug ko išmoko ir kitą kartą renkamės kitą kelią, stengiamės nebekartoti tų pačių situacijų.

Moteris turėtų būti drąsi, nes kitaip baimė pasigailt visą aktyvumą.

Nevartokite alkoholio


Tai psicho-narkologinė liga, kurią lydi centrinės nervų sistemos ir vidaus organų sutrikimai. Kodėl jauna, sveika, graži moteris tampa narkologo paciente, sunku pasakyti. Tačiau yra keletas veiksnių, kurie prisidėjo prie ligos vystymosi. Kokios yra moterų alkoholizmo priežastys? Dažniausiai priklausomybė atsiranda dėl psichologinių ir emocinių problemų. Kadangi moteriškoji lytis yra labiausiai linkusi į išgyvenimus, pati liga sunkiau gydoma moterims nei vyrams.

Mylėkite save

Visada ir bet kokiomis aplinkybėmis moteris turi mylėti save, tuomet galėsite mylėti kitus ir tikėtis meilės iš jų. Jeigu nesistengsite savęs suprasti, nuolat smerksite, nesigilinsite į savo jausmus, jausitės visada blogai. Jūsų mintys visada blaškysis neatrasdamos ramybės, negalėsite nieko dorai padaryti ar nudirbti, bijosite pareikšti savo nuomonę – ir visa tai kenkia tik jums. Žmogus, kuris neturi savivertės niekam nereikalingas ir nepalaikomas, todėl Jauskite meilę ir džiaugsmą savo širdyje.

Būkite sau atlaidesnė, perfekcionizmas, perdėtas požiūris į savo pareigas visada jus vargins, taip sunku bus pasijusti savimi patenkintai. Moteris turi leisti sau suklysti ir nesistengti visada ir visko atlikti idealiai. Darykite tai, kas jums tuo metu atrodo reikalinga daryti, bet negalvokite ką kiti apie jus pamanys. Tik taip būsite laisva rinktis, džiaugtis savimi ir nepervargti. Atminkite jokių „gyvenimo taisyklių šablonų“ nėra. Yra tik tai ką sukuriate ir nusistatote pačios.

Pasidžiaugti tuo ką turite

Išmokite pasidžiaugti tuo ką turite. Nenugrimzkite į liūdesį, nes taip situacija vis blogės. Atminkite jei ir neturite šalia nuostabaus vyro, ištaigingų namų, pilnos piniginės – privalote išmokti pasidžiaugti tuo ką jau turite. Ieškokite gėrio mažuose dalykuose. Tik spinduliuodama laimę galite pritraukti teigiamus pokyčius. Jei būsite nusiminusi ir susikrimtusi geresnių permainų NELAUKITE! Deja tokie yra visatos dėsniai.

Hobis ir pomegiai

Susiraskite mielą hobi arba raskite laiko bent 15 min. per dieną susikoncentruoti į savo mintis, padėkoti už tai ką turite ir pasimelsti (paprašyti) to ko norite, to ko jums trūksta. Atminkite melstis galite net jei ir nesate religinga – į nuoširdžias maldas visada atsiliepiama.

Sportas

Moteris turi stengtis kasdieną pasportuoti, valgyti geriau mažiau – nei kas papuolė po ranka. Pasidažykite, kuo dažniau puoškitės (nesvarbu kiek jūs turite drabužių) nebijokite apsivilkti savo gražiausius, gyvenimas vyksta – tegu kiekviena diena jums būna pakili. Nėra nieko ką reikėtų taupyti, nes gyvenimas vyksta DABAR!

Neužmirškite šypsotis

Net ir neturint nuotaikos, kurį laiką pasišypsojus organizmas pats pradeda gaminti džiaugsmo hormonus.
Būkite MOTERYS, juk tiek daug telpa šiame nuostabiame žodyje.

Taigi jei pasinaudosite siūlomais patarimais jūsų gyvenime atsiras naujų „spalvų“ Būsite ramesnė, labiau pasitikėsite savimi, galėsite žymiai daugiau nuveikti ir išradingiau susidoroti su kasdienybe.

Parašykite komentarą