Draugijos Etikos kodeksas

Siekis išsaugoti Blaivios gyvensenos, sveikatos, sporto ir turizmo draugijos „Optimalietis“  reputaciją, kuriai būdingas sąžiningumas, dorumas ir teisingumas, yra mūsų visų pareiga. Gyvendami ir bendraudami kaip sąmoningi blaivininkai, kiekvienas iš mūsų priimame įvairius sprendimus, todėl būtina žinoti, kas yra teisinga, o kas ne. Kai kuriuos sprendimus priimame lengvai ir savarankiškai, o kai kuriuos tenka apgalvoti bei apsvarstyti su kitais.

Blaivios gyvensenos, sveikatos, sporto ir turizmo draugijos „Optimalietis“ Etikos kodekse išdėstytos pagrindinės mūsų normos ir lūkesčiai. Šios normos išreiškia esmines Draugijos vertybes, kurias papildo mūsų nubrėžtos veiklos kryptys ir pricesai. Kodeksas sukurtas tam, kad juo galima būtų vadovautis, renkantis kaip pasielgti pačiose įvairiausiose situacijose bei padėti spręsti iškilusius, tarpusavy ginčytinus, klausymus.

Netgi vadovaujantis instrukcijomis gali būti sudėtinga nustatyti kaip teisingai elgtis. Joks kodeksas negali numatyti ir išspręsti visų aplinkybių visose kultūrose, bendruomenėse ir net teisinėse jurisdikcijose. Atsiradus klausymui ar problemai, atydžiai skaitykite Kodeksą ir susijusios veiklos principus. Jei abejojate, skaitykite dalį, pavadintą „Pagrindiniai etikos principai ir veiklos etikos reikalavimai“ arba kreipkitės patarimo į Visuotinį susirinkimą, Draugijos valdybą ar Etikos komisiją. Visais atvejais mūsų elgesys turi atitikti galiojančius įstatymus, Draugijos statutą, Draugijos etikos kodeksą bei visuotinai priimtas elgesio normas.

Prezidentas Vladislav Kondratovič

etikos_kodeksas_inter_gal

Kategorijos: kategorija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>